BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Foreninger på Sisa

Foreninger på Sisa

Kvensk forening

Kvensk forening

Kontakt person: Grete Alise Monsen
E-post: grete.alise@gmail.com
Mobil: +47 922 23 577

NFU

NFU

Kontakt person: Anders Salomon Vannebo
E-post: andevann@gmail.com
Mobil: +47 959 10 002

Blindeforbundet - Finnmark

Blindeforbundet - Finnmark

 

Kontakt person: Stein Wiggo Olsen
E-post: finnmark@blindeforbundet.no
Mobil: +47 997 44 388

‘  

Kontakt person: Thorgeir Os
E-post: finnmark@blindeforbundet.no
Mobil: +47 474 63 691

   

Kontakt person: Hege Igeland
E-post: finnmark@blindeforbundet.no
Mobil: +47 400 35 177 

Alta Røde Kors

Alta Røde Kors

  

Kontakt person: Randi Holum
E-post: randi.holum@skoler.alta.no
Mobil: +47 926 92 754 

Male gruppe

Male gruppe

 

Kontakt person: Gunn Strøm
E-post: 
Mobil: +47 950 33 821

Eritreisk foreningen

Eritreisk foreningen

  

Kontakt person:  Haimanot
E-post:  
Mobil: +47  947 31 087

   

Kontakt person:  Alme 
E-post:  
Mobil: +47  947 22 420 

Afghansk foreningen

Afghansk foreningen

 

Kontakt person: Nouroz Mohammadi
E-post: nouroz_19@hotmail.com
Mobil: +47 462 57 721 

Butansk foreningen

Butansk foreningen

  

Kontakt person: Devi Charan Chamlagai
E-post: devichamlagain30@gmail.com
Mobil: +47 462 24 979 

Filppinsk foreningen

Filppinsk foreningen

  

Kontakt person: Jeane Lumangtad Bull
E-post: jeanebul@hotmail.com
Mobil: +47 947 82 338

 

Kontakt person: Olivia skog
E-post: oliviasimanes@hotmail.com 
Mobil: +47 97560997

Russisk foreningen

Russisk foreningen

  

Kontakt person: Marina Holm
E-post: M_holm@mail.ru
Mobil: +47 414 63 279

   

Kontakt person: Aljona Saltykova
E-post: 260978@mail.ru
Mobil: +47 967 24 620

Thai foreningen

Thai foreningen

  

Kontakt person: Jintana Johannessen
E-post: jasmin.jamie@hotmail.com
Mobil: +47 462 59 194

Somalisk foreningen

Somalisk foreningen

  

Kontakt person: Amir Noah
E-post: Amirsub@hotmail.no
Mobil: +47 467 24 620 

Palestinsk foreningen

Palestinsk foreningen

 

Kontakt person: Thaer Badawi
E-post: thaer@sisa.no
Mobil: +47 463 76 732

  

Kontakt person: Adham Banishamsah
E-post: adham@sisa.no
Mobil: +47 977 43 495 

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page